آشنایی با کارکنان

مخاطبان امروزی علاقه دارند از نحوه کار و حتی زندگی افراد حاضر در کسب‌و‌کارها مطلع باشند . پس یکی از جذابترین محتواهایی که می‌توانید در بلاگ خود قرار دهید ، مصاحبه و نوشتن از همکاران و کارکنان‌ مجموعه است . این کار باعث اطلاع‌ رسانی و ارتباط بهتر مشتری با افراد شرکت خواهد شد . برای این کار می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:
پرسش و پاسخ
داستان سرایی کارکنان
ویدئو

15 slam dunk ideas for peer recognition 1200x630 - 5 ایده‌ برای جذاب کردن محتوا

بررسی سوالات متداول و انتقادات

مشتریان در روند تعامل با کسب‌ و کار ممکن است با یکسری چالش ها مواجه شوند و سوالاتی برایشان پیش بیاید . اما یافتن و قراردادن تمامی این سوالات و پاسخ دادن به تمام آنها ، کاری زمان‌ بر خواهد بود . در این جا باید مهم‌ترین و متداول‌ترین سوالات را در قالب یک یا چند نوشته حاضر کرده و پاسخ دهید و به عنوان نوشته‌ یا پست بلاگ‌ روی سایت خود منتشر کنید.

IqtHYo4ZL8TRyqLclfbVbOXmGh Q2noDUD PBVgrv6Iin7n TU8mj0h61WwrbCnaFLr2w300 - 5 ایده‌ برای جذاب کردن محتوا

اخبار و رویدادهای شرکت

یکی دیگر از موضوعاتی که می‌توان برای نوشتن محتوا به آن اشاره کرد ، اتفاقات و رویدادهای داخل شرکت شماست. برای مثال، زمانی که یک کنفرانس کاری ترتیب داده‌اید و در آن به ایده‌ها و مسائل جالبی برخورده‌ اید ، می‌توانید گلچینی از گفتمان‌ها و نظرات را در قالب یک بلاگ‌پست جای دهید .

cn logo - 5 ایده‌ برای جذاب کردن محتوا

اخبار و رویدادهای حوزه کاری

کسب‌وکار شما در هر صنفی که حضور داشته باشید ، شاهد تغییر و تحولات بسیاری در بازار خواهد بود که بسیاری از آنها می‌توانند برای مشتری جذاب و خواندنی باشند. قانون‌های جدید تصویب شده که روی شرکت شما تاثیراتی داشته‌اند و یا بررسی علل موفقیت شرکت‌های بزرگ ، همگی می‌توانند محتوایی باشند که شما را قادر خواهند ساخت تا بتوانید از آنها در جلب توجه مخاطب استفاده کنید.

TechNewsBlog4 - 5 ایده‌ برای جذاب کردن محتوا

محتوای غیرتجاری

بعضی مواقع ممکن است هیچ‌گونه مطلب و ایده‌ای برای تولید محتوا تداشته باشید . در این مواقع باید کمی از چهارچوب خود خارج شده و محتوای خود را بدون هیچ چشم‌داشتی به کسب‌وکار و فقط برای مخاطبان خود تولید کنید.( منظور از بدون چشم‌داشت، نگاه بی‌توقع از محتوا است که قرار است فقط خوانده شود و هدف تجاری در پی آن نیست. )